Starší přípravka nadělovala !

19.9.2015

3 zápasy, 3 výhry, celkové skóre 50:1 - to je bilance naší starší přípravky ze sobotního turnaje, který se odehrál na suchdolském hřišti. Náš tým potvrdil roli papírových favoritů a všechna svá utkání jednoznačně opanoval. Nejprve porazil v úvodním zápase Malešov 20:0 a jak skóre napovídá, hrálo se jen na jednu bránu. Soupeř se za celý zápas nedostal ani jednou ke střele na  domácí branku. I druhé utkání proti béčku Kutné Hory bylo zcela v režii Suchdola. Ten měl zejména bleskový vstup do utkání a po 4 minutách vedl již 5:0. Domácí zvítězili nakonec 16:1, když jediná branka hostů padla až minutu před koncem z pokutového kopu. Jak se později ukázalo, byla to také jediná branka, kterou Suchdol inkasoval na celém turnaji. V posledním zápase čekal na suchdolské, dosud na turnaji neporažený, tým z Močovic. Boj o celkový turnajový triumf však měl opět jasný průběh. Domácí od začátku ovládali dění na hřišti a postupně navyšovali své vedení až na poločasové skóre 5:0. V druhé půli již soupeř zcela odpadl a inkasoval dalších 9 branek. Suchdol tak slavil výhru 14:0 i celkové vítězství na domácím turnaji.

v brance : Sofie Davídková

v poli : Niki Kolčák, Dominik Laštovka, Martin Králík, Ondra Karásek, Štěpán Šibrava, Šimon Vančura, Filip Šibrava, Vojta Hýbl