Béčko přestřílelo Ajax

13.9.2015

Suchdol B vs.  Štrampouch   4:3 (3:2)   Laštovka 2,Bášti ml.,Čižinský - Valdman 3.

Už před zápasem bylo jasné , že  nováček  soutěže Ajax Štrampouch bude těžkým soupeřem.A to se potvrdilo hned ve třetí minutě ,když  se do zakončení po nedůrazu obrany dostal střelec Valdman a nezaváhal.O pět minut poté pas za obranu od Chlada chladnokrevně proměnil domácí Laštovka. Strhující půlhodinka ,ale trvala dál.Ve čtrnácté se prosadil po trestném kopu znovu Valdman ,ale hned vzápětí srovnal po akci Čižinský -Bášti ml. druhý jmenovaný.Poslední změnu skóre v první půli přinesla třiatřicátá minuta a poprvé dostal Suchdol do vedení Čižinský střelou od tyče po zahrání přímého kopu.Ve druhém poločase se odehrával boj o každý metr hřiště.Hosté se spoléhali na nakopávané míče a jednoduchou hru a to domácím nevyhovovalo.Několikrát béčko podržel Karban v brance.V 83.minutě se znova po pasu za obranu prosadil Laštovka a všichni z fanoušku očekávali poklidné dohrání utkání.Ale omyl.V 87.minutě se po dalším nákopu potřetí v zápase prosadil Valdman.Konec zapasu byl hodně hektický,ale domácí si vítězství vzít nenechali.

Sestava domácích:Karban-Linhart,Volný,Chlad,Langr,Pacák,Čižinský,Bášti st.,Král,Bášti ml.,Laštovka,Střídal Dolejš.