Premiéra mladších žáků dopadla na výbornou

13.9.2015

Skvělý vstup do mistrovské sezóny mají za sebou naši mladší žáci. Ve svém premiérovém vystoupení v této kategorii přivítali na svém hřišti Čáslav D, tedy tým, který je složen výhradně z dívek. Přestože děvčata byla v průměru o 2 roky starší a o hlavu až dvě větší, dokázali je suchdolští od počátku utkání přehrávat a hra se odehrávala převážně na polovině hostů. Domácí měli několik dobrých příležitostí ke skórování, ale na premiérový gól se muselo čekat až do 20.minuty, kdy se prosadil Tonda Littman. Ještě do poločasu zvýšil na 2:0 Tomáš Tůma. Druhá půle byla již zcela v režii domácího mužstva a skóre začalo příjemně narůstat. Postupně se trefil Tonda Littman, Martin Králík, Tomáš Tůma a Ondra Karásek. Na 7:0 zvyšoval svým třetím gólem Tomáš Tůma. Až za tohoto stavu se dokázaly prosadit také soupeřky a snížily. To však bylo z jejich strany vše, naopak Tomáš Tůma a Martin Králík dovršili skóre na konečných 9:1 pro Suchdol. Do šaten pak naše borce vyprovodil zasloužený potlesk fanoušků a domácí kabinou se nesl nový vítězný pokřik...

Suchdol - Čáslav D  9:1 (2:0)

Branky : Tomáš Tůma 4x, Tonda Littman 2x, Martin Králík 2x, Ondra Karásek 1x

v brance : Sofie Davídková

v poli : Petr Marhan, Matěj Novotný, Niki Kolčák, Dominik Laštovka, Tomáš Tůma, Tonda Littman, Martin Králík, Ondra Karásek, Ondřej Petrus, Dan Šmejkal