Vítězství na mistrovském turnaji v Čáslavi

V neděli 13.9. 2015 jsme zavítali na turnaj do Čáslavi. Čekali na nás týmy z Čáslavi B, Bratčic a Nových Dvorů.  Naši přijeli do Čáslavi v hojném počtu, ale nakonec si zahráli všichni. První utkání proti Čáslavi se ukázalo jako nejtěžší, ale bez větších problémů jsme se dostali rychle v úvodu do vedení a to si udržovali a navyšovali. Nedopustili jsme velké drama a zvýtězili 8:6 . Další dva zápasy byli již o poznání jednodušší a zde byla příležitost, aby si zahrál i zbytek kádru. V obou zbývajících zápasech se ukázala naše fotbalovost a zvýtězili jsme bez problémů. Tyto zápasy nám stále ukazují naše slabiny a opakující se chyby a musíme v rámci tréninku pracovat na jejich eliminaci. Pro tento turnaj jsme do brány zvolili Filipa Langra a tímto trendem půjdeme i dál, bránkáře budeme měnit a střídat. Musím pochválit všechny za výkon na hranici svých možností.

Sestava:

v brance: Filip Langr

v poli: Lukáš Král, Lukáš Lhotka, Mariánnka Pšaidlová, Zuzka Hýblová, Rosťa Loužil, Filip Langr, Tomáš Loužil, Štěpán Šibrava, Lukáš Macků, Philip Collings, Štěpán Petrus, Filip Šibrava