Suchdol doma padl po 470 dnech

12.9.2015

V sobotu 12. září 2015 v Suchdole probíhalo posvícení a první minuty utkání Suchdol - Jaroměř mohly 180 platících přesvědčit o tom, že veselo může být i na suchdolském hřišti. Aktivní domácí hráči hýřili aktivitou, napadali rozehrávku hostů. To vše brzy přineslo ovoce v podobě penaltového zákroku na dobře hrajícího Dastycha, Kacafírek penaltu přehledem nártem proměnil. Suchdol téměř nepustil soupeře v prvních 45 minutách na svou polovinu, na 2:0 mohl skórovat znovu Kacafírek, nicméně v tváří tvář gólmanovi technickou střelou netrefil zařízení. Poprvé v zápase pak platilo nedáš dostaneš, když v 35. minutě Jaroměř využila chyby v rozehrávce a celou akci zakončil Exnar. Do kabin hráči šli za stavu 1:1 a byla to Jaroměř, která se výrazně přiblížila zisku tří bodů. Po šikovně zahraném přímém kopu se prosadil v 56. minutě Čenovský. Suchdol vrhl veškeré síly do útoku, na hrotu útoku posílil výškovou převahu domácích v 67. minutě Kubík. Domácí se dostávali do šancí, nicméně žádné ze zakončení nebylo přesné a tak když v 88. minutě hlavičkoval Kubík pouze do gólmana, ukázalo se podruhé nedáš dostaneš. když hosté proměnili jeden z mnoha brejků v gól, který v 90. minutě korigoval konečný stav na 1:3.

Suchdol - Jaroměř 1:3 (1:1)

13. Kacafírek z pen. - 35. Exnar, 56. Čenovský, 92. Častvaj

Suchdol: Kubát - Bodlák, Biško, Nosek, Hannich - Béreš (67. Kubík), Vančura, Michálek, Dastych (81. Černohlávek) - Kacafírek, Plot

Napsali o zápase: svoboda.info