Mistrovská výhra v Církvici

12.9.2015

Nakonec do Církvice zavítala naše starší přípravka tuto sobotu k dalšímu mistrovskému utkání. Původně avizovaný turnaj v Hlízově byl totiž zrušen z důvodu odstoupení hlízovského týmu ze soutěže. Naše tak tentokrát čekal pouze jeden zápas a to s domácí Církvicí. Utkání se po dohodě hrálo na tři 20-minutové třetiny. V zápase Suchdol zvítězil přesvědčivě 11:4, ale hra byla určitě vyrovnanější než říká výsledek. Církvičtí byli našemu týmu po většinu času vyrovnaným soupeřem a o výhře rozhodla zejména lepší efektivita našich útočníků. Za zmínku stojí dva vstřelené góly Fildy Šibravy při jeho premiéře ve starší přípravce - velká gratulace a ať to tam padá dál !

v brance : Sofie Davídková

v poli : Niki Kolčák, Dominik Laštovka, Martin Králík, Ondra Karásek, Štěpán Šibrava, Šimon Vančura, Filip Šibrava