Paběnice B vs. Suchdol B 3:3 (3:3) 9:8 na penalty

23.8.2015

Bod z venku  je  možná  ztráta ,ale vzhledem  k  vývoji  zápasu  musí  naše Béčko  být  spokojené.

Prvních  pětadvacet  minut  zápasu se suchdolákům vůbec nepovedl.Už ve třetí minutě utekl po pravé straně domácí útočník a předložil balon kolegovi ke skórování .V osmé po rozehraném rohovém kopu srovnal hlavou Čižinský,ale pak domácí dvakrát za sebou podnikli útok středem obrany a dvakrát zavěsili.Se suchdolákama bylo zle,ale zvedli se a po akci Procházky přesně zakončil Pacák.V  závěru poločasu se po odraženém rohovém kopu prosadil střelou ze třiceti metrů Linhart a stanovil nerozhodné poločasové skóre.Ve druhé půli se hra odehrávala převážně mezi vápny.Největší šanci neproměnil hlavou v závěru hostující Čižinský.V penaltách se rozhodlo až v desáté sérii ,když za hosty nejprve neproměnil Jakubů a domácí hráč proměněnou penaltou připsal domácím bod navíc.

Sestava Suchdola :Hebr-Linhart,Chlad,Čižinský,Novotný L.,Langr,Procházka,Bášti,Jakubů,Novotný Vl.,Pacák.Střídali Suntych a Dolejš.