Starší přípravka obsadila v Bělušicích výborné 2.místo

29.8.2015

V sobotu 29.8. se naše starší přípravka zúčastnila turnaje, který pořádal Sokol Týnec nad Labem jako 19.ročník memoriálu ing. Jiřího Sýkory. Akce se odehrála na hřišti nedalekých Bělušic. Náš tým se v konkurenci dalších 11 mužstev, převážně z kolínského okresu, rozhodně neztratil a nakonec vybojoval skvělé 2.místo. Týmy byly rozděleny do tří skupin po čtyřech. Suchdolští se ve skupině B střetli postupně s Bečváry, které zdolali snadno 6:0, poté hráli nerozhodně s Českým Brodem A 1:1 a v posledním zápase ve skupině porazili domácí Týnec těsně 3:2. Skupinu vyhrál nakonec Č.Brod ziskem 7 bodů, náš tým získal bodů stejně, vinou horšího skóre ale postoupil z 2.místa. Ve čtvrtfinále čekal na náš tým vítěz skupiny A - Lázně Bohdaneč. Proti tomuto soupeři předvedli naši asi nejlepší výkon na turnaji a přestože nebyli favority utkání, dokázali zvítězit vysoko 6:0. V semifinále pak dokázali přehrát i do té doby neporažený AFK Kolín v poměru 4:2, a to i přes trochu nervózní a ze strany soupeře přehnaně vyhrocený závěr zápasu. Ve finále došlo na zopakování souboje s áčkem Českého Brodu. Vzhledem k velmi parnému počasí a úzkému kádru toho měli naši borci už před začátkem finálového souboje tak akorát. Přesto se dokázali ještě "kousnout" a svedli se svým soupeřem vyrovnaný boj, který nakonec rozhodla jediná branka v suchdolské síti. Vyrovnat se našim již nepodařilo a tak po prohře 0:1 obsadili konečné 2.místo a napodobili tak své spoluhráče z mladší přípravky.

Dvě druhá místa na tomto slušně obsazeném turnaji jsou skvělým výsledkem a důkazem, že nám nyní v Suchdole vyrůstá nadějná nová generace fotbalistů.

Zápasy Suchdola :

Skupina B

Suchdol - Bečváry  6:0 (4:0)  hráno 2x 10 minut

Branky : Martin Králík 3x, Ondra Karásek 2x, Sofie Davídková 1x

Suchdol - Český Brod A  1:1 (0:0)

Branky : Martin Králík 1x

Suchdol - Týnec nad Labem  3:2 (1:1)

Branky : Martin Králík 2x, Ondra Karásek 1x

Čtvrtfinále

Suchdol - Lázně Bohdaneč  6:0 (2:0)

Branky : Ondra Karásek 4x, Vojta Hýbl 1x, Martin Králík 1x

Semifinále