SPAVIA CUP 2015 - 3.místo

Sobotní horké dopoledne strávila naše mladší příprava na turnaji v Nových Dvorech. Tohoto turnaje se účastnili týmy ze Zásmuk, Nových Dvorů, Uhlířských Janovic, Kutné Hory a Čáslavi. Naši vstoupili do turnaje, který zahájili se Zásmukama, velice vlažně a tento zápas prohráli 1:2 (Filip Š.). Bylo nezbytné změnit taktiku a pohovořit s hráči. Další zápas jsme odehráli proti Novým Dvorům, kde taktika vyšla a kluci se již snažili. Zápas skončil vítězstvím 4:2 (3x Štěpán Š, Filip L.). Poté následovalo utkání s favoritem turnaje s týme z Uhlířských Janovic. Do tohoto utkání jsme nastoupili zodpovědně a byly jsme vyrovnaným soupeřem, bohužel jsme nakonec těsně prohráli 3:4 (2x Štěpán Š, Filip L.) Další utkání bylo proti Kutné Hoře, teplo a únava provázela všechny týmy, ale proti Kutné Hoře jsme již opravdu bojovali a vybojovali remízu 3:3 (3x Štěpán Š) Poslední utkání, kde jsme tušili, že vítězství znamená bronz, jsme sehráli proti Čáslavi. Zde jsme předvedli, že máme i nové střelce a vyhráli 7:4 ( 2x Štěpán Š, 2x Filip Š, Filip L, Rosťa L, Zuzka H.)

3. místo v tomto horku a oslabené sestavě bylo opravdu vydřené a zasloužené. Štěpán Viktora byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Sestava: Štěpán Š., Filip Š., Filip L., Rosťa L., Tomáš L., Zuzka H., Lukáš K., Lukáš L., Štěpán V.

Góly:      Štěpán Š. – 10, Filip Š. – 3, Filip L. – 3, Rosťa L. – 1, Zuzka H. – 1