První divizní tříbodová radost

8.8.2015

Historicky první divizní kolo dopadlo nejlépe jak mohlo. Do dalekého Jablonce nad Jizerou přijel tým za velkého tepla, které neustálo po celý zápas. Domácí návštěvu, která čítala přes 200 návštěvníku, doplnila hrstka suchdolských fans, kteří určitě nelitovali. Viděli totiž zápas plný šancí, emocí a také historických momentů. První suchdolský gól v Divizi vstřelil Tomáš Michálek. Rána z 30 metrů spadla přesně k tyči. Domácí však hrozili více, kolikrát už všichni viděli míč v síti, naštěstí nemířili přesně anebo byl na svém místě skvělý Kubát. Vstup do druhé půle vyšel domácím, kteří srovnali a začínalo to vypadat bledě. Jenže ani ve zbytku druhého poločasu domácí žádné další šance neproměnili a tak se opět ozval Tomáš Michálek, který si naběhl na Vančurův centr a poslal Suchdol do vedení 2:1. Zbývalo 20 minut do konce a vše vypadalo růžověji. V 82. minutě dokonal dílo Kacafírek, který byl nejdříve jasně faulován na půlce, i tak ale posunul míč a rázem se zrodil break 5 na 2, který zakončil právě Kacafírek - 3:1. Celý tým pod vedením nového trenéra Truksy tak může být spokojen, fanoušci se jistě těší na první domácí zápas, za týden s Admirou.