Dobrý vstup do přípravy

12.2.2017

Suchdol - Vrdy  3:1 ( 1:1)       Novotný 2,Laštovka .

V prvním zápase přípravy sehrál Suchdolský dorost zápas proti prvnímu týmu I.A třídy Vrdům.Suchdolský tým využil při velké marodce dvou hráčů ze Suchdolského áčka (Pacák a Suntych.)Začátek zápasu a vlastně celý první poločas byl v režii družstva z Vrdů.Suchdoláci odolávali jen z vypětím všech sil.Nápor využili Vrdy ke vstřelení úvodního gólu ,kdy se krásně z přímého kopu trefil Plašil.Po brance se začali osmělovat i Suchdoláci ale některé nadějné akce nedokázali ani zakončit.Povedlo se to až těsně před poločasem L.Laštovkovi když se k němu odrazil ve skrumáži míč a v nepřehladné situaci přesně zakončil.Ve druhém poločase soupeř prostřídal a hned to bylo znát.Tolik se nedostával před Suchdolskou branku a Suchdoláci se snáze dostávali před tu jejich.Zápas rozhodl větší důraz před brankou soupeře v zakončení ve kterém vynikal hlavně Novotný a dvěma góly rozhodl utkání.

Sestava Suchdola :Černohlávek,Hampl ,Dolejš,Zich,Mareš,Suntych,Pacák,Laštovka D.,Laštovka L.( Kosina),Novotný,Vořechovský.