Prohra v boji o první místo

22.5.2016

Ve 12. kole okresního přeboru starších žáků náš tým zavítal na hřiště vedoucího týmu Štítárský SK. Před tímto zápasem jsme ztráceli jeden bod, takže bylo dané, že jedině vítězství nás může posunout na první místo .

Na tento zápas jsme se těšili a s podporou početného tábora fanoušků jsme doufali ve vítězství.

Bohužel od první minuty na hřišti dominoval domácí tým. Ve čtrnácté minutě se ujal vedení, na druhé straně jsme kopali dva rohové kopy při kterých měl dvakrát na hlavě vyrovnání David Tůma, ale udeřilo na druhé straně a domácí gólem do šatny stanovili poločasové skóre na 2:0.

Do druhého poločasu naše mužstvo nastoupilo s odhodláním se zápasem něco udělat, ale vyloženou šanci jsme si nevypracovali. Domácí pečetili své vítězství deset minut před koncem z rychlého brejku.

Našemu týmu nelze upřít snahu, ale tento zápas nás nezastihl v „top“ formě a domácí zaslouženě zvítězili.

Příští utkání hrajeme v sobotu 28.5.2016 na domácím hřišti od 14:00.

Štítarský SK - Suchdol 3:0 (2:0)

Suchdol: Ondra Šimon - Mája Čižinská, Tomáš Gallistl, Niki Tomášková, Jirka Hampl, Kuba Mareš, Tomáš Pekař, David Tůma, David Králik, David Laštovka, Páťa Langmajer, Dan Šibrava, Matěj Novotný