Poslední venkovní mistroský turnaj Lvů ve Zruči

29.5.2016

Na Lvy čekala v neděli poslední venkovní prověrka. Na mistrovský turnaj jsme zajeli do Zruče. V prvním utkání jsem se utkali s Uhlířskými Janovicemi. V tomto zápase jsme vedli, ale bohužel jsme neměli tolik houževnatosti a chutě vyhrát jako soupeř a nakonec jsme se museli smířit s porážkou. Další dva zápasy byli o poznání jednodušší a hráli především ti mladší. Proti Sázavě to byla hra kočky s myší, nicmémě v posledním zápase jsme se utkali s domácím týmem a byl to opravdu pěkný zápas. Soupeř nevypustil do poslední minuty.

Příští víkend nás čeká poslední mitrovský turnaj v domácím prostředí a pro mnohé i poslední turnaj v mladší přípravce.

Suchdol LVI - Uhl. Janovice 2:8 ( Šibrava Š., Šibrava F.)

Suchdol LVI - Sázava  16:3 ( Šibrava Š. 6x, Collings P. 6x, Šibrava F. 2x, Petrus Š., Bečán M.)

Suchdol LVI - Zruč 10:7 ( Šibrava Š. 4x , Šibrava F. 3x, Collings P. 2x, Viktora Š.)

Sestava:

Langr F. - brankář

Viktora Š., Collings P., Jaroš J., Šibrava Š., Šibrava F., Petrus Š., Bečán M.