Tygři na domácím turnaji s vyrovnanou bilancí

29.5.2016

Paradoxně až ke konci jarní části sezony se doma poprvé ukázali Tygři.Čekaly na ně již obvyklá družstva a to Bratčice, Kutná Hora B a Čáslav C. Právě s Čáslaví Tygři turnaj zahájili, po ospalém výkonu rozhodl o výsledku gól z poslední minuty. Ten vstřelili suchdolští a vyhráli 11:10. Druhý zápas s Bratčicemi byl opět velmi vyrovnaný. Remízový stav nastal jak o poločase (4:4), tak i na konci zápasu (6:6). Poslední zápas s Kutnou Horou B kopíroval průběh zápasu, který se odehrál o týden dříve - zasloužené vítězství Kutné Hory - s tím, že Tygři dokázali tentokrát vstřelit pět branek, konečné skóre 5:14.

Suchdol - Čáslav C 11:10 (6:5)

Suchdol - Bratčice 6:6 (4:4)

Suchdol - Kutná Hora B 5:14 (2:7)

Střelci budou doplněni později

Suchdol: Král Lukáš - Lhotka Lukáš, Hýblová Zuzana, Pšaidlová Marianna, Loužil Tomáš, Loužil Rosťa, Vele Lukáš, Krososková Nela, Šebelka Jakub, Lovětínský Dan