Lvi opět řádili v Kutné Hoře

8.5.2016

Lvi opět řádili a nenašli vyrovnaného soupeře ani na dalším tunaji v Kutné Hoře. První zápas proti Kutné Hoře A byl jednu chvíli vyrovnaný, ale pak jsme ukázali naši sílu v přechodu do útoku a zvytězili vysoko 11:6. Další zápasy byli o poznání jednoduší, i když to výsledkově tak nevypadá a to především z důvodu, že dostali více prostoru mladší hráči. Proti Kutné Hoře B to byla hra lva s myší.

Výsledky:

Suchdol Lvi - Kutná Hora A 11:6 (6:3) Šibrava Š. 5x, Šibrava F. 5x, Collings P. 1x

Suchdol Lvi - Sázava  10:2 (5:1) Macků L. 4x, Šibrava Š. 3x, Šibrava F. 2x, Bečán M. 1x

Suchdol Lvi - Kutná Hora B 18:1 (7:0) Šibrava Š. 8x, Petrus Š. 6x, Šibrava F. 2x, Macků L. 2x

Sestava: Šibrava Š., Šibrava F., Petrus Š., Macků L., Bečán M., Collings P., Jaroš J. - brankář Viktora Š.