Famózní odplata ! I s úroky...

30.4.2016

V 9.kole okresního přeboru starších žáků, náš tým přivítal hosty z Krakovan, mužstvo s kterým v podzimní části soutěže ztratil všechny body (neproměněné šance, včetně dvou pokutových kopů), takže o motivaci na tento zápas bylo postaráno . Hned od začátku zápasu naši kluci zodpovědným výkonem ve všech řadách vykročili k zisku tří bodů . Po celý zápas si udržovali výraznou převahu a eliminovali útočné pokusy hostů . Tentokrát se podařilo proměnit šance a zvítězit 7:0 po poločase 2:0. Pochvalu zaslouží celý tým.

Další příležitost k potvrzení dobré jarní formy máme v pátek tj. 6.5.2016 kdy zavítáme na hřiště Konárovic.

Suchdol - Krakovany 7:0 (2:0)

Branky: 22. a 49. David Tůma, 4. David Laštovka, 59. a 65. Tomáš Pekař, 40. Jiří Hampl, 38. Kuba Mareš

Sestava Suchdola: Matěj Novotný - Mája Čižinská, Tomáš Gallistl, Niki Tomášková, Jirka Hampl, Kuba Mareš, Tomáš Pekař, David Tůma, David Králik, David Laštovka, Páťa Langmajer, Dan Šibrava