Lvi v Kutné Hoře dominovali, Tygři tamtéž nevyhráli

1.5.2016

Komentář Z. Šibravy, trenéra Lvů: Lvi se opět ukázali ve své síle. Ve všech zápasech dominovali a bez větších problémů všechny zápasy přesvědčivě vyhráli. První zápas sehráli s Uhlířskými Janovicemi a vzhledem k tomu, že Janovice nepřijeli v silné sestavě, tak to byla hra na kočku s myší. Proti tygrům si nejmladší Lev Milánek Bečán vstřelil svůj první mistrovský gól. Zápas s Kutnou Horou měl větší nasazení, ale důraz Lvů nedal soupeři moc prostoru a bez problémů tentokrát Lvi vyhráli.

Komentář D. Jehličky, vedoucího mužstva Tygrů:  Tygři se poprvé v sezoně mohli měřit s nejlepšími na okrese. Po dvou povedených turnajích se v Kutné Hoře ukázalo, že je stále na čem pracovat. Kutná Hora i suchdolští Lvi nás přehrávali ve všech ohledech. Soupeř z Uhlířských Janovic byl do poločasu vyrovnaným protivníkem, po výměně stran ale Tygři polevili v koncentraci a bojovnosti a prohráli o čtyři branky.

Výsledky:

Suchdol Tygři - Kutná Hora A 1:13 (0:6) Pšaidlová M. 1x

Suchdol Tygři - Suchdol Lvi 0:20 (0:9)

Suchdol Tygři - U. Janovice 4:8 (3:3) Langr F. 2x, Pšaidlová M. 1x, Loužil R. 1x

Suchdol Lvi - U. Janovice 20:2 (13:1) Šibrava Š. 9x, Šibrava F. 5x, Macků L. 2x, Collings P. 2x, Petrus Š. 1x

Suchdol Lvi - Suchdol Tygři 20:0 (9:0) Šibrava Š. 11x, Šibrava F. 4x, Macků L. 2x, Collings P. 2x, Bečán M. 1x

Suchdol Lvi - Kutná Hora A 12:3 (7:2) Šibrava Š. 6x, Šibrava F. 5x, Macků L. 1x

Sestava: Šibrava Š., Šibrava F., Petrus Š., Macků L., Bečán M., Collings P. - brankář Jaroš J.