Lvi byli ve Zruči poraženi Uhlířskými Janovicemi

24.4.2016

V neděli dopoledne odjela mladší přípravka Lvi do Zruče ke duhému mistrovskému turnaji. V prvním zápase se naši Lvi utkali s hráči ze Sázavy a bez větších potíží zvítězili. Zvítězili také ve druhém zápase proti domácím. Ve třetím zápase jsme se utkali s Uhlířskými Janovicemi. Ze začátku jsme neproměnili dvě veliké šance a na druhé straně jsme inkasovali po našich chybách. Uhlíři si náskok a vítězství uhájili až do konce, ale byl to pěkný zápas, který nás stál hodně sil a ukázal naše slabiny, na kterých musíme ještě zapracovat. Věřím, že třeba už příště budeme plnohodnotným soupeřem.

Nicméně kluky chválím, že se přes veškeré chyby nevzdávali a bojovali až do samotného konce.

Suchdol : Sázava 18:2 ( Šibrava Š. 10, Šibrava F. 8)

Suchdol : Zruš n. Sázavou 14:5 (Šibrava Š. 5, Šibrava F. 5, Viktora Š. 3, Macků L. 1)

Suchdol : Uhlířské Janovice 4:9 ( Šibrava Š. 3, Macků L. 1)

Sestava: Šibrava Š., Šibrava F., Petrus Š., Viktora Š., Macků L., Bečán M. - brankář Jaroš J.

Foto a video