Výhra za tři body na Volárně

23.4.2016

V 8.kole okresního přeboru starších žáků, náš tým zavítal na hřiště Volárny . Po celý zápas si udržoval výraznou převahu a zvítězil po nevyužití spousty šancí „pouze“ 9:0 po poločase 4:0 . Pochvalu zaslouží také tým domácích, kteří celý zápas bojovali. Celé utkání odehrál na místě „stopera“ Matěj Novotný .

Doufáme, že zlepšení proměňování šancí se projeví v následujících zápasech.

V sobotu 30.4.2016 k nám přijede třetí tým tabulky, mužstvo Krakovan, kterému máme z podzima co oplácet.

Volárna - Suchdol 0:9 (0:4)

Branky: 1. a 68. David Tůma, 4. a 53. David Laštovka, 11. a 65. Tomáš Pekař, 65. a 67. Páťa Langmajer, 23. Kuba Mareš

Sestava Suchdola: Matěj Novotný - Dan Šibrava, Mája Čižinská, Tomáš Gallistl, Niki Tomášková, Jirka Hampl, Kuba Mareš, Tomáš Pekař, David Tůma, David Králik, David Laštovka, Páťa Langmajer