Bronzová tečka za zimní přípravou

20.3.2016

Poslední zimní turnaj absolvovala naše starší přípravka v neděli po obědě na hřišti ve Světicích u Říčan. Turnaj se hrál venku na přírodním trávníku a pro většinu hráčů to byla letošní venkovní premiéra. Náš tým si rozhodně nevedl zle a v konkurenci dalších sedmi týmů z Prahy a okolí obsadil  výborné 3.místo. Z pěti odehraných zápasů dokázali suchdolští čtyřikrát přesvědčivě zvítězit a prohráli pouze jednou a to v semifinále s pozdějším celkovým vítězem turnaje AFK Olympia Šeberov. Vzhledem k velmi okleštěné sestavě, ve které kvůli nemocem chyběli všichni "kovaní" obránci je nutno celkový výsledek vyzvednout jako výborný počin. Ocenění přímo na místě se dočkal Martin Králík, který byl organizátory po zásluze zvolen nejlepším hráčem turnaje. Jemu i celému týmu patří velká gratulace za předvedený výkon a za příkladnou reprezentaci celé suchdolské kopané.

fotogalerie zde...

Zápasy Suchdola :

Skupina A :

Suchdol - Junior Praha  4:0 (hráno 1x20 minut)

Branky : Martin Králík 1x, Ondra Karásek 1x, Filip Šibrava 1x, Štěpán Šibrava 1x

Suchdol - Všestary  5:0

Branky : Martin Králík 3x, Filip Šibrava 1x, Štěpán Šibrava 1x

Suchdol - Světice  5:1

Branky : Martin Králík 3x, Ondra Karásek 2x

Semifinále :

Suchdol - Šeberov  2:7

Branky : Ondra Karásek 1x, Martin Králík 1x