Bojovný výkon vynesl pěkné 2.místo v Zásmukách

17.1.2016

Nedělní dopoledne v zásmucké sokolovně patřilo mladším žákům, kteří se zde utkali v turnaji pořádaném domácí TJ. Turnaj sice bez medailí a pohárů, ale za symbolické startovné a ve velmi přátelské atmosféře se našim žákům vydařil jak herně, tak i výsledkově. V konkurenci dalších čtyř mužstev z kolínska obsadili pěkné druhé místo, když jen těsně nestačili na výborně hrající domácí výběr. Všichni naši hráči si tentokrát jednoznačně zaslouží pochvalu za předvedený bojovný výkon a nasazení v utkáních.

Zápasy Suchdola :

Suchdol - Zásmuky  3:4 (hráno 1x20 minut)

Branky : Martin Králík 2x, Matěj Novotný 1x

Suchdol - Vyžlovka  4:2

Branky : Martin Králík 1x, Matěj Novotný 1x, Ondra Petrus 1x, vlastni gól 1x

Suchdol - U.Janovice  0:0

Suchdol - Radim  3:0

Branky : Matěj Novotný 1x, Martin Králík 1x, Ondra Petrus 1x

Turnajové asistence : M.Králík 2, A.Koldinský 1, P.Marhan 1, M.Novotný 1, S.Davídková 1, D.Laštovka 1

Konečné pořadí turnaje :

1. Zásmuky :    10 b.
  2. Suchdol :      7 b. skóre 10:6