Přátelský dvojzápas v Zásmukách

3.1.2016

Mladší i starší žáci Suchdola sehráli v neděli dopoledne v zásmucké sokolovně přátelské zápasy proti domácím žákovským výběrům. Hrálo se 3x 30 minut a mužstva se na palubovce střídala po třetinách. Vzhledem k dlouhé hrací době padla také spousta gólů a všichni zúčastnění hráči si tak užili fotbalu opravdu dosytosti. Výsledkově se více zadařilo starším žákům, kteří ve vyrovnaném souboji přehráli domácí tým 21:18. Jejich mladší spoluhráči svůj zápas nakonec dovedli ke konečné remíze 12:12, což lze vzhledem k průběhu utkání považovat za úspěch, neboť zkraje poslední třetiny prohrávali dokonce o 7 gólů !

Mladší žáci :

Zásmuky - Suchdol  12:12 (1:3,2:5,9:4)

Branky : Martin Králík 6x, Tomáš Tůma 2x, Ondra Karásek 2x, Matěj Novotný 2x

Sestava :

v brance : Sofie Davídková

v poli : Matěj Novotný, Aleš Koldinský, Dominik Laštovka, Martin Králík, Ondra Karásek, Tomáš Tůma, Niki Kolčák, Dan Šmejkal

Starší žáci :

Zásmuky - Suchdol  18:21 (8:4,6:7,7:7)

Branky : David Tůma 8x, David Laštovka 7x, David Králík 4x, Tomáš Gallistl 2x

Sestava :

v brance : Dan Šibrava

v poli : Nikola Tomášková, Mája Čižinská, David Laštovka, David Králík, David Tůma, Tomáš Gallistl