Stříbro z UFOUN Cupu v Kostelci n.Č.l.

29.11.2015

Kompletní sadu medailí mají již po třech zimních turnajích ve svém držení hráči naší starší přípravky. Po bronzu z Milovic a včerejším triumfu v Kutné Hoře, přidali do své sbírky i stříbrnou "placku" za druhé místo z Kostelce nad Černými lesy. V kostelecké zrekonstruované sokolovně se zúčastnili v neděli dopoledne turnaje s názvem UFOUN Cup, který zde pořádal sportovní klub Vyžlovka. Náš tým čekalo sehrát celkem pět utkání s neznámými soupeři z Prahy a okolí. Turnaj se hrál systémem každý s každým 1x 15 minut, takže všechna utkání bylo nutné odehrát na plný výkon. Za hlasité podpory suchdolských fans měli naši výborný vstup do turnaje, když nejdříve porazili Labský Kostelec 3:0, poté domácímu Kostelci n.Č.l. nadělili dokonce šestku. I třetí utkání s nepříjemným Zličínem zvládli a zvítězili 2:1. Před čtvrtým zápasem s pořádající Vyžlovkou bylo jasné, že případná výhra znamená turnajové prvenství. Bohužel ve vyrovnaném zápase nedokázali suchdolští proměnit své šance a soupeř poté dokázal v rozmezí 10.-12. minuty dvakrát skórovat . I když naši rychle vstřelili kontaktní gól, nedokázali již svůj závěrečný tlak proměnit alespoň ve vyrovnání. Prohra 1:2 znamenala pro Vyžlovku jistotu vítězství na turnaji. Náš tým pro potvrzení druhého místa potřeboval neprohrát v posledním zápase s Radešovicemi. To se také nakonec podařilo. Soupeř šel sice brzy do vedení, ale suchdolští rychle vyrovnali a přestože měli po celý zápas jasnou převahu, další branku již vstřelit nedokázali. Přesto závěrečná remíza 1:1 znamenala konečné 2.místo na tomto turnaji. Výbornou střeleckou formu těchto dní potvrdil Martin Králík, který druhý den po sobě získal cenu pro nejlepšího střelce turnaje. Celý tým si za předvedený výkon zaslouží velkou pochvalu. Za příkladné fandění během celého turnaje pak patří velký dík "suchdolskému kotli". Bylo to vážně super - díky !

Zápasy Suchdola (hráno 1x15 minut) :

Suchdol - Labský Kostelec  3:0

Branky : Martin Králík 2x, Štěpán Šibrava 1x

Suchdol - Kostelec n.Č.l.  6:0

Branky : Martin Králík 4x, Štěpán Šibrava 1x, Ondra Karásek 1x

Suchdol - Zličín  2:1

Branky : Martin Králík 1x, Štěpán Šibrava 1x

Suchdol - Vyžlovka  1:2

Branky : Martin Králík 1x

Suchdol - Radešovice  1:1

Branky : Ondra Karásek 1x

Turnajové asistence : O.Karásek 6, Š.Šibrava 1, D.Laštovka 1, V.Hýbl 1

v brance : Sofie Davídková

v poli : Dominik Laštovka, Vojta Hýbl, Jan Jaroš, Martin Králík, Ondra Karásek, Štěpán Šibrava, Filip Šibrava

Konečné pořadí turnaje :

1. SK Vyžlovka           13 b.

2. Suchdol                 10 b.

3. FK Radešovice       8 b.

4. FC Zličín                   6 b.

55. L.Kostelec             5 b.

6. Kostelec n.Č.l.        0 b.

fotogalerie zde...