Třetí místo v Milovicích

15.11.2015

Na závěr podzimu zajelo družstvo starších žáků na turnaj do Milovic.Hrálo se na úmělce a bylo znát,že náš tým nemá zkušenosti s těmito povrchy.První zápas sehrály proti pražským Hrdlořezům a bylo to spíš rozkoukávání a remíza 0:0.Do druhého zápasu proti Poříčanům vstoupili žáci snad s pocitem,že se soupeř porazí sám a tak prohra 0:2.Dalším soupeřem byl tým ze Světlé,který později celý turnaj vyhrál.Naši hráči se konečně vzpamatovali a brzy vedli 2:0, ale poté soupeř po chybách při bránění vyrovnal a následně při vyloučení Čižinské vstřelil vítězný gól.Do posledního zápasu proti Vaňovu vstupovali s vědomím si udržet šanci na medailové umístění.Do zápasu vtrhli s nasazením a brzy vedli 2:0,ale jako v předešlém utkání nedokázali vedení udržet a dovolili soupeři vyrovnat.Nakonec se ukázalo ,že nám remíza stačí a na skóre naši starší žáci ubojovali bronz.

Zápasy Suchdola :Sp.Hrdlořezy - Suchdol  0:0,Suchdol - Poříčany 0:2,Světlá - Suchdol 3:2 (Tůma,Langmajer),Vaňov - Suchdol 2:2 (Tůma,Laštovka).

Pořadí  : 1.Světlá n.Sáz., 2.Poříčany, 3.Suchdol, 4.Sp.Hrdlořezy, 5.Vaňov