Závěrečná remíza potvrdila podzimní domácí neporazitelnost

8.11.2015

Poslední podzimní vystoupení mají za sebou naši mladší žáci. Ti za krásného nedělního počasí hostili na svém hřišti tým Viktorie Sedlec. Ve vyrovnaném utkání se v 8.minutě ujali vedení hosté, když využili nedůrazu domácích obránců před vlastní brankou. Hned za minutu ale bylo srovnáno, po individuální akci se prosadil kanonýr domácích Martin Králík. Stejný hráč pak v závěru první půle využil pěkný pas od Ondry Karáska a podruhé prostřelil hostujícího gólmana - 2:1. I druhá půle přinesla vyrovnaný boj ve středu hřiště a s minimem šancí na obou stranách. Jediný gól druhého poločasu padl bohužel do domácí sítě, když sedlečtí proměnili v 15. minutě penaltu za faul v pokutovém území. Do konce zápasu již žádná branka nepadla a soupeři se tak rozešli smírně 2:2. Pro suchdolské to byla v podzimní části již čtvrtá remíza a po čtvrté 2:2! Výsledek navíc znamená, že náš tým ani v šestém domácím utkání sezóny neprohrál a udržel si tak podzimní domácí neporazitelnost. Z celkovou bilancí 5 výher, 4 remízy a 3 prohry, získal 19.bodů. Po podzimu se tak bude ve 13-ti člené tabulce okresní soutěže pohybovat někde kolem středu. Přesné pořadí určí až poslední kolo příští týden, které si však suchdolští již předehráli, neboť je o příštím víkendu čeká účast na pěkně obsazeném halovém turnaji v Milovicích.

Suchdol - V.Sedlec  2:2 (2:1)

Branky : 9. a 23.  Martin Králík (as. 2.gól O.Karásek)

v brance : Sofie Davídková

v poli : Petr Marhan, Matěj Novotný, Aleš Koldinský, Dominik Laštovka, Martin Králík, Ondra Karásek, Tomáš Tůma, Niki Kolčák, Tonda Littman, Vojta Hýbl, Šimon Vančura