Vybojované 2.místo na domácím turnaji

10.10.2015

Nejprve jednu vysokou porážku a pak dvě těsné výhry zaznamenala naše starší přípravka na sobotním domácím mistrovském turnaji. Na úvod náš tým prohrál s výběrem Čáslavi 2:10 a podlehl tak tomuto soupeři i v druhém letošním vzájemném souboji. Poměrně vyrovnaný první poločas vyhrál soupeř 3:1. Bohužel zápas rozhodla "tragická" pětiminutovka mezi 7.-11. minutou druhé půle, kdy náš tým inkasoval celkem 5 branek a přišel tak o veškeré naděje na lepší výsledek. Závěrečný tlak již vyšel naprázdno a domácí tak museli zkousnout těžkou prohru. Na dlouhou lítost však nebyl čas, protože je čekal hned další protivník - tým Sázavy. Těžké a místy zbytečně tvrdé utkání nakonec ovládli domácí hráči, když  zasloužený vítězný gól dokázali vstřelit až minutu před koncem zápasu a rozhodli o své výhře 4:3. Poslední zápas čekal suchdolské proti Bílému Podolí. Domácí měli skvělý vstup do utkání a rychle vedli 2:0. Na snižující góly hostů dokázali vždy domácí odpovědět a v poločase vedli 4:2. Podobně se skóre vyvíjelo i v druhé půli až do stavu 5:4 pro Suchdol. Pak již žádný gól přes veškerou snahu obou týmů nepadl a suchdolští tak mohli oslavit druhou těsnou sobotní výhru a tím i celkové druhé místo na domácím turnaji. Vítězem se stala stoprocentně úspěšná Čáslav, za Suchdolem skončilo třetí Bílé Podolí a poslední bez bodu Sázava.

v brance : Vojta Hýbl

v poli : Niki Kolčák, Jindra Mareš, Martin Králík, Ondra Karásek, Štěpán Šibrava, Šimon Vančura, Filip Šibrava