Povinné vítězství

3.10.2015

Suchdol vs. Konárovice   3:0   (2:0) .

Horší hra ,ale lepší výsledek.Tak by se dal charakterizovat sobotní zápas při srovnání se zápasem v Krakovanech.Průběh zápasu se podobal tomu předešlému.Suchdolský tým tlačil soupeře před jeho vápno ,ale vázla mu kombinace a stále problém v zakončení.Střeleckou nemohoucnost zlomila až Čižinská ,která se trefila s přímého volného kopu,když její centr skončil nikým netečován u zadní tyče Konárovické branky.Druhou branku přidal Tůma ,který usměrnil centr od Čižinské a stanovil tak poločasové skóre.Třetí branku a svou druhou v zápase přidal po krásné individuální akci ,kdy obešel vše co mu stálo v cestě a zavěsil do prázdné branky David Tůma.

Sestava Suchdola: Tůma T.-Šibrava,Čižinská,Novotný,Gallistl,Tomášková,Králik,Pekař,Laštovka,Langmajer,Mareš,Koldinský,Tůma,Hampl,Davídková.