Nešťastný zápas a zvlhlý prach střelců.

26.9.2015

Krakovany vs. Suchdol   1:0 (0:0)

Kdo neviděl zápas neuvěří.Zápas se odehrával za naprosté převahy suchdolských fotbalistů.Domácí tým se dostával k brance suchdoláku jen nakopnutými míči po standartních situacích z poloviny hřiště a po jedné z nich zahrávali rohový kop ze kterého udeřili. Suchdoláci se v tomto zápase přesvědčili o rčení ,že fotbal nemá logiku,protože na hrací ploše se hrálo prakticky na jednu branku,ale když se nepromění ani dva pokutové kopy a spousty dalších šancí ,tak se nedá vyhrát.Jinak výkon a hře v poli se nedá nic vytknout.Musíme rychle zapomenout a soustředit se na další zápas .

Sestava Suchdola:Tůma T.-Šibrava,Čižinská,Novotný,Gallistl,Tomášková,Králik,Pekař,Laštovka,Langmajer,Mareš,Koldinský,Tůma,Hampl,Davídková.