Cenný bod ze Sázavy

4.10.2015

V dalším kole okresního přeboru mladších žáků zavítal náš tým na hřiště dosud neporažené Sázavy. Suchdolské čekal silný protivník s jasnou fyzickou i věkovou převahou. I přesto se na hřišti odehrával po většinu utkání vyrovnaný boj s náznaky šancí na obou stranách. Do vedení šli již ve 4.minutě domácí, po zaváhání suchdolské obrany. Poločasové nerozhodné skóre 1:1 zařídil v 19.minutě David Tůma po pěkné individuální akci. Druhá půle začala náporem Sázavy, který nakonec vyústil i v gól na 2:1. Jenže náš tým dokázal opět vyrovnat  po krásně sehrané standartní akci, po ose - rozehrávající Mája Čižinská, centrující Martin Králík a zakončující David Tůma. Další gól už ani jeden tým nepřidal a zápas tak skončil remízou 2:2. Vzhledem ke kvalitě soupeře je bod z utkání pro náš tým velmi dobrý počin. Myslím, že Sázava v této sezóně doma příliš mnoho bodů ztrácet nebude.

Sázava - Suchdol  2:2 (1:1)

Branky : 19. a 47. David Tůma

v brance : Sofie Davídková

v poli : Petr Marhan, Matěj Novotný, Niki Kolčák, Dominik Laštovka, Tomáš Tůma, Tonda Littman, Martin Králík, Ondra Karásek, Ondřej Petrus, Aleš Koldinský, Dan Šmejkal, Mája Čižinská, David Tůma