Smolná prohra v Malíně

20.9.2015

V neděli odpoledne sehráli naši mladší žáci své další mistrovské utkání na půdě soupeře, tentokrát cestovali do Malína. Přestože domácí byli favority zápasu, po většinu prvního poločasu se hra odehrávala převážně na polovině Malína. Suchdolští se sice dostávali poměrně dobře do střeleckých pozicí, ale chybělo jim finální zakončení a když už nějaké bylo, postrádalo větší razanci. Poločasový výsledek 0:0 tak byl spíše úspěchem pro domácí. V druhé půli Malín přidal, zjednodušil hru a začal více ohrožovat branku Suchdola. Při jedné střele domácích zachránila náš tým tyčka. Suchdolští zase podnikali své výpady na polovinu domácích hlavně po pravé straně, ale opět chybělo finální zakončení. Utkání pomalu spělo k remízovému konci. Pak však, doslova v posledních vteřinách zápasu, zahrával soupeř trestný kop a téměř z poloviny trefil přesně k tyči - 0:1. V zápětí utkání skončilo. Náš tým se tak dnes přesvědčil o tom, jak může být fotbal někdy krutý. Přestože nebyli v zápase určitě horším týmem, nevezou z Malína ani bod. Za předvedený výkon se však nemusí vůbec stydět a pokud zapracují na lepším zakončování akcí, mohou se směle měřit s každým soupeřem.

Malín - Suchdol  1:0 (0:0)