Těsná výhra ve Zruči

16.9.2015

Ve středu odpoledne odehráli naši mladší žáci svůj druhý mistrovský zápas ve Zruči nad Sázavou. O výhře Suchdola rozhodl hlavně první poločas, ve kterém si vypracoval dvoubrankové vedení 3:1, když se nejprve trefil Ondra Karásek a pak dvakrát skóroval Martin Králík. Ve druhé půli měli více ze hry domácí, kteří také rychle snížili na 2:3. Zpět na rozdíl dvou branek vrátil skóre Tomáš Tůma. Vzápětí však Zruč dokázala vstřelit dva slepené góly a bylo vyrovnáno. V dramatické koncovce nakonec zvrátil výsledek na suchdolskou stranu svou druhou brankou v utkání Tomáš Tůma. Suchdol tak zvítězil nad Zručí 5:4 a připsal si do tabulky druhou výhru sezóny.

Zruč n.S. - Suchdol  4:5 (1:3)

Branky : Martin Králík 2x, Tomáš Tůma 2x, Ondra Karásek 1x