I mladší přípravka zahájila sezónu druhým místem

6.9.2015

První podzimní mistrovský turnaj mladších přípravek se odehrál tuto neděli na suchdolském hřišti. V sychravém dopoledni čekaly na naše nejmenší celkem 3 soupeři. Na úvod se suchdolští utkali s nováčkem z Bratčic. Celý zápas byl v režii domácích, kteří nedovolili soupeři vstřelit ani jeden gól a zvítězili vysoko 14:0. Druhé utkání proti Čáslavi A bylo vyrovnané až do 7.minuty druhého poločasu, pak však suchdolští zcela vypadli z role a během zbývajících 8 minut inkasovali 10 branek! Z vyrovnaného zápasu byl tedy nakonec debakl 4:14. Reputaci si naši hráči vylepšili v posledním utkání proti Zruči nad Sázavou. Omlazený tým hostů sice šel rychle do vedení, ale suchdolští dokázali zúročit svou územní převahu a již v poločase vedli 5:1. I druhá půle vyzněla herně pro domácí tým, který nakonec porazil svého soupeře hladce 11:3. Dvě výhry a jedna prohra znamenaly konečné 2.místo v úvodním turnaji sezóny. Vítězem se stalo áčko Čáslavi, třetí místo brala Zruč a Bratčice obsadily bez bodu poslední místo.

Vzhledem k tomu, že Suchdol a Bratčice měli k dispozici hodně dětí do hry, bylo postaveno třetí hřiště, kde spolu oba týmy sehráli 3 přátelská utkání "mimo protokol". Hrálo se souběžně s mistrovskými zápasy a prostřídali se v nich všichni hráči obou týmů.

v brance : Štěpán Viktora

v poli : Lukáš Král, Lukáš Lhotka, Mariánka Pšaidlová, Zuzka Hýblová, Rosťa Loužil, Filip Langr, Tomáš Loužil, Štěpán Šibrava, Lukáš Macků, Philip Collings, Štěpán Petrus, Dan Lovětínský