Suchdol B vs. Nové Dvory 1:1 (0:1) 4:2 na penalty

30.8.2015

Už před zápasem bylo našemu béčku jasné, že jej nebude čekat lehký soupeř a průběh zápasu tomu odpovídal. Suchdoláci začali zápas náporem , ale až na několik rohů a standartních situací se do brankové příležitosti nedostali. Hosté hrozili zejména po rychlých kontrech a naše obrana měla co dělat,aby včas hasila před jejich rychlými hráči.dařilo se tak ,až do dvaačtyřicáté  minuty kdy se za naši obranu dostali dva soupeřovi útočníci a nadali našemu golmanovi šanci. Do druhého poločasu Suchdoláci nastoupili s odhodláním se o výsledek poprat a bylo to znát. Hra nabrala grády a před hlasitou diváckou kulisou  se odehrával strhující zápas se šancemi na obou stranách. Suchdolské béčko tlačilo na pilo a o vyrovnání se nádhernou střelou z hranice šestnácky v osmdesáté minutě prosadil Král. Závěr zápasu jich změnu skóre nepřineslo a tak i ve druhém zápase v sezóně naše béčko kopalo penalty. Domácí se ani jednou nemýlili a když soupeř první dvě penalty poslal do břevna ,rozhodl o druhém bodu pro suchdoláky ve čtvrté sérii  Pacák.

Branky : Král - Procházka

Sestava Suchdola :Hebr -Linhart,Volný,Chlad,Langr,Pacák,Čižinsky,Procházka,Bášti,Němec,Laštovka.Střídali Dolejš,Suntych,Král,Novotný L.