Výhra starších žáků v Křeseticích

30.8.2015

Další přípravný zápas mají za sebou naši starší žáci. V neděli po obědě ho sehráli v Křeseticích. Náš tým byl po celé utkání aktivnější, hra se odehrávala po většinu času na polovině domácích. Dlouho se však suchdolští nedokázali střelecky prosadit. Jediný gól v prvním poločase si tak nakonec "musel" soupeř vstřelit sám. Po přestávce se trochu osmělili i domácí a Sofie Davídková v brance Suchdola musela předvést několik těžších zákroků. Branky však padaly na druhé straně. Dvakrát se prosadila nová posila suchdolských - Tomáš Pekař, jeden gól vstřelila Nikola Tomášková z penalty za ruku v pokutovém území. Pro oba střelce to byly premiérové trefy v suchdolském dresu - gratulujeme ! Suchdol nakonec dovedl zápas k jednoznačnému vítězství 4:0.

Křesetice - Suchdol  0:4 (0:1)

Branky : Tomáš Pekař 2x, Nikola Tomášková 1x, vlastní gól 1x

v brance : Sofie Davídková

v poli : Jiří Hampl, Tomáš Gallistl, David Králík, Dan Šibrava, Mája Čižinská, Nikola Tomášková, David Laštovka, Aneta Kronusová, Tomáš Pekař, Patrik Langmajer, Martin Králík, Ondra Karásek