Turnaj Bělušice - 2.místo

V sobotu 29.8.2015 se v Bělušicích uskutečnil 19. ročník Memoriálu ing. Jiřího Sýkory. Hrálo se systémem každý s každým a poté finále a o třetí místo. V prvním utkání jsme se střetli s týmem z Týnce nad Labem. V tomto utkání jsem hráli osvědčenou taktiku a vyplatilo s to, vyhráli jsme 5:0, góly ( Šibrava Š. 3x, Šibrava F., Collings P.) Další utkání bylo již o poznání těžší, jak po fyzické tak psychycké stránce. Hráli jsme s Chvaleticemi a byl to soupeř velice tvtdý a měl v týmu výkonově vyrovnané hráče. Bylo to opravdu hodně tvrdé.Této hře jsme nedokázali čelit  a prohráli jsme 3:6. Ukázalo to nutnost během tréninku zapracovat na obraně míče. Góly ( Šibrava Š.2x, Šibrava F.) Poslední utkání v základní tabulce jsme sehráli s týmem z Lošan. Toto utkání bylo od začátku v naší režii. Hráči z Lošan byli velice fotbaloví, ale chyběl jim důraz. Tento zápas jsme vyhráli vysoko 11:1, góly ( Šibrava Š. 6x, Šibrava F. 2x, Macek L. 2x, Loužil R.) Tento výsledek nám stačil k postupu do finále. Ve finále jsme opět narazili na hráče z Chvaletic. Věděli jsme jakých chyb se vyvarovat, dokonce jsme se pěknou střelou ujali vedení 1:0, ale bohužel chyby nám sebrali naděje uhrát s tímto bezesporu kvalitním soupeřem výsledek, který by nás posunul na prní místo. Zápas skončil výsledkem 2:7, ale všichni bojovali, všichni si dositosti zahráli a posbírali nové zkušenosti. Opět zde bylo několik překvapení, ale i několik situací, které nás nutí při trénincích zabrat. 2. místo na Kolínském okrese značí, že i v této sezóně by naše mladší přípravka měla předvádět kvalitní výkon, plný bojovnosti a fotbalovosti. Těšme se na příští víkend, kdy začínají mistrovské turnaje.

Sestava: Macek L., Viktora Š., Hýblová Z., Loužil T., Collings P., Šibrava Š., Šibrava F., Loužil R.,

Góly: Šibrava Š. 12x, Šibrava F. 4x, Macků L. 3x, Colings P.,Loužil R.