Novinky

Turnov přežil suchdolský tlak a odvezl si všechny body

Datum konání: 23. 4. 2016

Po úspěšném venkovním zápase na hřišti Jaroměře byl v Suchdole očekáván další důležitý zápas, který mohl napovědět o osudu celé sezóny.

A tým vyhrál venku naplno po půl roce

Datum konání: 17. 4. 2016

V Jaroměři se Suchdol ukázal v nové sestavě: na lavičce zůstali oba útočnící, Kubík s Rybaříkem, a v základu začala gólová kometa zimní přípravy, Jan Hannich. S ním se do útoku postavil Tomáš Michálek.

Z boje s Novým Borem Suchdol vytěžil jen bod

Datum konání: 9. 4. 2016

Zápas s Novým Borem uzavřel druhou třetinu soutěže a ve vyrovnané tabulce se bojovalo o každý bod i v domácím zápase proti Novému Boru. Nepříznivé deštivé počasí mnohé odradilo a tak se přišlo na zápas podívat jen sto nejvěrnějších.

David Béreš končí v Suchdole

Datum konání: 4. 4. 2016

David Béreš požádal o předčasné ukončení hostování v TJ Sokol Družba Suchdol. Původně zde měl strávit celou sezonu, kvůli rodinným důvodům mu ovšem bylo hostování včera, tj. pondělí 4.4 ukončeno a ihned zamířil do čtvrtého týmu I.B třídy skupiny C - FC Tuchoraz.

Dvůr Králové rozhodl zápas penaltou na začátku utkání

Datum konání: 3. 4. 2016

Suchdol jel do Dvora Králové jako čtvrtý tým tabulky. Dvůr Králové však na svém kontě měl jen o tři body méně a v našlapané tabulce Divize C se tedy očekával další vyrovnaný zápas. Ten však rozhodla velice sporná minuta na začátku utkání.

Suchdol na jaře stále neporažen, s Trutnovem vyhrál na penalty

Datum konání: 26. 3. 2016

Suchdol na jaře ve dvou utkáních získal pět bodů, ale v 18. kole se mohl těšit na výborně hrajícího soupeře. Do Suchdola přijel Trutnov, třetí tým tabulky se silným mužstvem. Podzimní utkání bylo velmi vyrovnané a rozhodovalo se až na penalty, v nichž Suchdol prohrál.

Souboj s Admirou rozhodly penalty, Suchdol z nich vyšel vítězně

Datum konání: 20. 3. 2016

Dva zápasy - pět bodů. Do roku 2016 vstoupil A tým úspěšně a po domácí výhře uspěl i venku. Utkání s Admirou Praha skončilo remízou, rozhodovat tak musely penalty. Poprvé v sezoně v nich byl lepší Suchdol a bral bod navíc.

Skvělý jarní start: Jablonec poražen v sezoně i podruhé

Datum konání: 12. 3. 2016

Výsledky ze zimní přípravy nalákaly fanoušky na první jarní kolo, doma Suchdol přivítal soupeře z Jablonce nad Jizerou. Podzimní utkání vyhrál Suchdol se štěstím 3:1, očekával se tak vyrovnaný duel dvou silných týmů.

Suchdol v generálce porazil Benátky jasně 4:0

Datum konání: 5. 3. 2016

Poslední přípravný zápas před jarní částí sezony Divize C odehrál Suchdol na přírodní trávě v Předměřicích nad Jizerou. Soupeřem byl tým Benátek Nad Jizerou, které okupují střed České Fotbalové Ligy. Zápas se po dohodě klubů hrál za zavřenými dveřmi.

V utkání se Sázavou padlo sedm gólů, Suchdol vyhrál 5:2

Datum konání: 27. 2. 2016

A tým se opět ukázal na umělé trávě v Červených Pečkách. V 16 hodin začal zápas se Sázavou, účastníkem Krajského přeboru. Celkem padlo sedm branek, z toho šest ve druhém poločase.