Štítky:

Bronzová tečka za zimní přípravou

Datum konání: 20. 3. 2016

Poslední zimní turnaj absolvovala naše starší přípravka v neděli po obědě na hřišti ve Světicích u Říčan. Turnaj se hrál venku na přírodním trávníku a pro většinu hráčů to byla letošní venkovní premiéra.

V Říčanech to bylo o jednom gólu

Datum konání: 16. 1. 2016

K dalšímu halovému turnaji této sezóny zavítala naše starší přípravka v sobotu do krásné nové haly "Na Fialce" v Říčanech u Prahy. Vyjma našeho týmu se akce zúčastnily pouze pražská mužstva.

Bronz z Veletova

Datum konání: 19. 12. 2015

Velmi dobrý výkon předvedla naše starší přípravka na sobotním turnaji ve Veletově. V konkurenci sedmi týmů z kolínského okresu se suchdolští rozhodně neztratili. Jako jedinní na celém turnaji ani jednou neprohráli, přesto to stačilo "jen" na třetí místo.

Smolný turnaj ve Chvaleticích

Datum konání: 13. 12. 2015

Přestože prohrála pouze poslední pátý zápas, obsadila naše starší přípravka až konečné nelichotivé 6.místo na nedělním chvaletickém turnaji. O lepší celkový výsledek připravily náš tým tři nerozhodné výsledky v základní čtyřčlené skupině.

Stříbro z UFOUN Cupu v Kostelci n.Č.l.

Datum konání: 29. 11. 2015

Kompletní sadu medailí mají již po třech zimních turnajích ve svém držení hráči naší starší přípravky. Po bronzu z Milovic a včerejším triumfu v Kutné Hoře přidali do své sbírky i stříbrnou "placku" za druhé místo z Kostelce nad Černými lesy.

Triumf na turnaji OFS v Kutné Hoře

Datum konání: 28. 11. 2015

Skvělého úspěchu dosáhla naše starší přípravka na turnaji pořádaném okresním fotbalovým svazem v hale BIOS v Kutné Hoře. V konkurenci dalších sedmi okresních týmů dokázala triumfovat a vybojovala zlaté medaile pro vítěze.

Třetí místo na halovém turnaji v Milovicích

Datum konání: 14. 11. 2015

První halový turnaj této sezóny absolvovala naše starší přípravka tuto v sobotu v Milovicích. Na umělé trávě milovické haly sehrál náš tým celkem 5 utkání a s bilancí tří výher a dvou porážek obsadil nakonec pěkné třetí místo.

Dvě snadné výhry v posledním podzimním turnaji

Datum konání: 24. 10. 2015

Tuto sobotu se v Suchdole uskutečnil poslední turnaj podzimní sezóny starších přípravek. Za krásného slunečného dopoledne jsme u nás přivítali týmy z Chotusic a Potěh. Suchdolští potvrdili roli favoritů turnaje a oba své zápasy s přehledem vyhráli.

Výhra a prohra v Uhlířských Janovicích

Datum konání: 17. 10. 2015

Velmi nekompletní sestava naší starší přípravky zavítala tuto sobotu do Uhlířských Janovic k dalšímu mistrovskému turnaji. Vzhledem k velké marodce musel do suchdolské branky jediný "čistokrevný" obránce našeho mužstva Niki Kolčák.

Vybojované 2.místo na domácím turnaji

Datum konání: 10. 10. 2015

Nejprve jednu vysokou porážku a pak dvě těsné výhry zaznamenala naše starší přípravka na sobotním domácím mistrovském turnaji. Na úvod náš tým prohrál s výběrem Čáslavi 2:10 a podlehl tak tomuto soupeři i v druhém letošním vzájemném souboji.