Živanice si ze Suchdola odvezly bůra!

Datum konání: 24. 10. 2015

Podzim je již v plném proudu, ale na sobotní den si vzal volno. Krásné počasí přilákalo do Suchdola přes 160 diváků. Hráči se tak mohli těšit další fotbalové atmosféře i přesto, že půlka kotle byla mimo Suchdol.

Suchdol ovládl derby!

Datum konání: 18. 10. 2015

Očekávaný zápas podzimu je za námi. Nenechalo si ho ujít necelých 700 diváků, což je na divizi úchvatné číslo. Mezi nimi zhruba 90 fanoušků Suchdola, kteří svojí mohutnou podporou pomohli hráčům k vítězství 3:1. Derby jak má být.

Olympia v Suchdole vyhrála nejtěsnějším způsobem

Datum konání: 10. 10. 2015

Jeden z favoritů Divize C, Olympia Hradec Králové, zavítal na suchdolské hřiště při typicky podzimních teplotách. V sestavě hostů jsme mohli nalézt několik exligových hráčů, na druhé straně se musí trenér Truksa prát s několika zraněními.

V Semilech rozhodly branky Béreše a Vančury

Datum konání: 3. 10. 2015

Na zápas v Semilech se sice autobusem necestovalo, ale i tak dorazilo na útulný stadion zhruba 20 suchdolských fanoušků, kteří dlouhé cesty nelitovali. Viděli totiž premiérové góly Davida Béreše a Jakuba Vančury, které znamenaly výhru 2:0.

Áčko doma zabralo a Vysoké Mýto porazilo 3:0

Datum konání: 26. 9. 2015

Suchdol v týdnu dotáhl hostování zkušeného stopera Miroslava Hendrycha, který se hned postavil do základní sestavy vedle Radka Biška a jeho zkušenosti byly v zápase znát.

Turnov zápas bez šancí rozhodl dvěma proměněnými penaltami

Datum konání: 20. 9. 2015

Svalová zranění ochromila základní sestavu: kanonýr Kacafírek přijel do Turnova již zraněný, středopolař Černohlávek se zranil při rozcvičce. K tomu přidejme již předtím nemohoucí obránce Svobodu a Růžičku a sobotní svatbu Jakuba Vančury.

Suchdol doma padl po 470 dnech

Datum konání: 12. 9. 2015

V sobotu 12. září 2015 v Suchdole probíhalo posvícení a první minuty utkání Suchdol - Jaroměř mohly 180 platících přesvědčit o tom, že veselo může být i na suchdolském hřišti. Aktivní domácí hráči hýřili aktivitou, napadali rozehrávku hostů.

Další suchdolská prohra na penalty

Datum konání: 5. 9. 2015

Sobotní dlouhý výlet do Nového Boru: I po pátém kole je Suchdol neporažen, potřetí však prohrál na penalty.

Doma poprvé za tři body

Datum konání: 29. 8. 2015

Poslední prázdninový víkend byl pro fotbal jako stvořený - slunečná a teplá sobota přilákala na suchdolské hřiště přes 190 diváků a ti viděli první domácí divizní výhru.

Vyrovnání jsme si zasloužili, říká Truksa

V Trutnově jsme sice opět prohráli na penalty, trenér Truksa však vidí herní zlepšení. Co říká o diskutabilních penaltách brankář Kubát a Vladimír Střihavka?