Novinky

Štítky:

Další domácí remíza

Datum konání: 28. 10. 2015

Ve středeční dohrávce 2.kola okresní soutěže přivítali naši mladší žáci na svém hřišti soupeře z Nových Dvorů. Postavení týmů v tabulce (N.Dvory 4.místo, Suchdol 9.místo) stavělo do role mírných favoritů hostující hráče.

Domácí remíza s Kutnou Horou

Datum konání: 25. 10. 2015

V pravé poledne měl výkop další zápas našich mladších žáků, kteří tentokrát přivítali na svém hřišti lídra tabulky, hráče Kutné Hory. Začátek zápasu vyšel domácím výborně a ve 13.minutě se ujali vedení 1:0 brankou Martina Králíka.

Bojovný výkon v UJ na body nestačil

Datum konání: 18. 10. 2015

Podruhé v týdnu cestovali naši mladší žáci k mistrovskému utkání na hřiště soupeře, tentokrát v neděli dopoledne zavítali do Uhlířských Janovic. Stejně jako ve čtvrtečním zápase v Čáslavi, i tentokrát se museli suchdolští obejít bez několika důležitých opor týmu.

Oslabená sestava na Čáslav C nestačila

Datum konání: 15. 10. 2015

K předehrávce 13.kola okresního přeboru mladších žáků zavítal náš tým do Čáslavi. Zde je na umělé trávě čekalo utkání proti Ćáslavi C, což je v podstatě okresní výběr hráčů ročníku 2005.

Cenný bod ze Sázavy

Datum konání: 4. 10. 2015

V dalším kole okresního přeboru mladších žáků zavítal náš tým na hřiště dosud neporažené Sázavy. Suchdolské čekal silný protivník s jasnou fyzickou i věkovou převahou.

Gól v závěru přinesl 3 body

Datum konání: 27. 9. 2015

Další mistrovský zápas mají za sebou naši mladší žáci, kteří v neděli odpoledne přivítali na svém hřišti soupeře z Vrdů.

Smolná prohra v Malíně

Datum konání: 20. 9. 2015

V neděli odpoledne sehráli naši mladší žáci své další mistrovské utkání na půdě soupeře, tentokrát cestovali do Malína. Přestože domácí byli favority zápasu, po většinu prvního poločasu se hra odehrávala převážně na polovině Malína.

Těsná výhra ve Zruči

Datum konání: 16. 9. 2015

Ve středu odpoledne odehráli naši mladší žáci svůj druhý mistrovský zápas ve Zruči nad Sázavou. O výhře Suchdola rozhodl hlavně první poločas, ve kterém si vypracoval dvoubrankové vedení 3:1, když se nejprve trefil Ondra Karásek a pak dvakrát skóroval Martin Králík.

Premiéra mladších žáků dopadla na výbornou

Datum konání: 13. 9. 2015

Skvělý vstup do mistrovské sezóny mají za sebou naši mladší žáci. Ve svém premiérovém vystoupení v této kategorii přivítali na svém hřišti Čáslav D, tedy tým, který je složen výhradně z dívek.