Infarktový závěr, podruhé však poraženi na penalty

Datum konání: 23. 8. 2015

Ideální počasí, kvalitní podpora ze strany fanoušků Suchdola a neskutečných 30 minut druhého poločasu. Po remíze 2:2 se rozhodovalo na penalty a dva body si ukořistili domácí.

Preview 3. kola: Podruhé ven, podruhé do hor

V rámci třetího kola jede v neděli Suchdol do Trutnova. Do podkrkonošského města jedeme poprvé v historii a čeká nás další těžký soupeř.

Tři rozhovory o Admiře, Divizi a fanoušcích

Po sobotním zápase jsme vyzpovídali kapitána Jakuba Svobodu, trenéra Radima Truksu a manažera Vladimíra Střihavku. Jak hodnotí sobotní zápas? Co říkají na fanoušky?

V penaltovém rozstřelu byla úspěšná Admira

Datum konání: 15. 8. 2015

Po dlouhé době skvělá vysoká návštěva, slunečné počasí, jediné co chybělo, byly góly. Po bezbrankové remíze se penalty více povedly hostům a ti odjeli ze Suchdola s bodem navíc.

První divizní tříbodová radost

Datum konání: 8. 8. 2015

Historicky první divizní kolo dopadlo nejlépe jak mohlo. Do dalekého Jablonce nad Jizerou přijel tým za velkého tepla, které neustálo po celý zápas. Domácí návštěvu, která čítala přes 200 návštěvníku, doplnila hrstka suchdolských fans, kteří určitě nelitovali.

Generálka skončila remízou

Datum konání: 5. 8. 2015

Poslední přípravný zápas mají za sebou hráči A týmu. Do Suchdola přijela Vykáň a za teplého letního večera se mohli suchdolští diváci zblízka podívat i na Lukáše Jarolíma.

Suchdol s Českým Brodem prohrál