O CVIČENÍ

V úvodu krátká a nenáročná sestava na rozehřátí. Následuje sestava cvičení na stepech či bez nich, při níž již začínáme posilovat celé tělo a udržujeme tepovou frekvenci na optimální úrovni. V další části hodiny se zaměřujeme na problematické partie našich těl – nohy, břicho, paže, hluboké svaly břišní, zádové svaly a hýždě. Před závěrem si dáme jednu tanečnější sestavu a v závěru hodiny zařazujeme řádné protažení svalů, jež jsme posilovaly a končíme řádným uvolněním celého těla.

Máte chuť si vyzkoušet cvičení s námi?

Přijďte mezi nás! Těšíme se na vás.

Cvičíme pravidelně každé úterý od 19.00 hodin do 20.00 hodin v sokolovně v Suchdole.

O NÁS

Oddíl Aerobicu vznikl na počátku roku 2017.

Po sedmi letech cvičení pod vedením cvičitelky Jany Zvěřinové (nyní už Hájkové), si ženy zvykly na pravidelná cvičení. Bohužel cvičitelka se cvičením v Suchdole skončila, ale chuť cvičit, hýbat se a protáhnout si všechny svaly našich těl zůstala. Dostaly jsme nápad pokračovat ve cvičení dál samy.

Pod křídla si nás vzala jednota TJ Sokol Družba Suchdol. Staly jsme se členkami nově vzniklého oddílu „Volnočasové aktivity“ a ve cvičení pokračujeme dál. Prozatím je naše členská základna malá. Oddíl čítá deset členek, ale chuť do cvičení nám to rozhodně neubírá.

P4180690.JPGP4040631.JPG